Nazwa pracodawcy:
Hanwha Aerospace Europe

Data dodania:
2024-08-25

Nr referencyjny:
9223471pra

Miejsce pracy:
Polska, Józefów
województwo: mazowieckie

Inżynier Serwisu /Automatyk

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Wykonywanie rutynowych konserwacji, napraw i inspekcji systemów wyrzutni rakietowych Chunmoo (HOMAR-K)  zgodnie z instrukcjami serwisowymi;

  • Wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek na sprzęcie;

  • Realizacja napraw zarówno w centrum serwisowym, jak i podczas wyjazdów służbowych;

  • Współpraca z zespołem serwisowym w celu efektywnego rozwiązywania problemów technicznych;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami;

  • Pomoc w opracowywaniu i wdrażaniu planów konserwacji i serwisu dla klientów, w koordynacji z Przedstawicielami biura obsługi klienta i centralą Hanwha Aerospace;

  • Współpraca z zespołem obsługi klienta, przekazywanie spostrzeżeń z terenu, w tym opinii klientów i proponowanie możliwego ulepszenia produktów.

Wymagania Wymagania

  • Praktyczna znajomość systemów sterowania i automatyki przemysłowej,

  • Znajomość technologii i komponentów hydraulicznych oraz ich zastosowań w systemach sterowania,

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych w systemach automatyki,

  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i elektronicznych oraz dokumentacji technicznej w języku angielskim,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z serwisowaniem i konserwacją systemów automatyki przemysłowej,

  • Dobra znajomości języka angielskiego;

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, mechatronika, inżynieria mechaniczna, elektronika, informatyka przemysłowa lub pokrewne, alternatywnie: średnie techniczne z odpowiednim doświadczeniem zawodowym,

  • Gotowość do podróży służbowych;

  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Znajomość systemów obronnych, sprzętu i ich obsługi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy Oferujemy

  • umowę na pełny etat (3 miesiące okres próbny + czas nieokreślony);

  • samochód do użytku służbowego;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny;

  • kartę lunchową;

  • punkty w Kafeterii które możesz wymienić na co chcesz (kartę Multisport lub vouchery).