Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-08-25

Nr referencyjny:
9223420pra

Miejsce pracy:
Polska, Gorzyczki
województwo: śląskie

Kucharz / Kucharka

Opis stanowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie poleceń Szefa Kuchni

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami

  • Dbałość o najwyższą jakość serwowanych dań jak i półproduktów

  • Dbanie o porządek na kuchni, opis produktów, pilnowanie dat produktów zgodnie z zasadą FIFO

  • Praca na 2 zmiany, 6-14, 17:00/18:00 -01:00/02:00

Wymagania
NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

  • Pasja do gotowania

  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, lub gotowość do szybkiego wyrobienia książeczki

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Pracę w nowej, lśniącej kuchni w nowym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (35zł/godz brutto)

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

  • Terminowe wypłaty, przelewem na konto bankowe

  • Współfinansowanie benefitów – karty sportowej i prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe

  • Premie uznaniowe