Nazwa pracodawcy:
SIGVARIS S.A.

Data dodania:
2024-08-26

Nr referencyjny:
9223903pra

Miejsce pracy:
Polska, Gutowo Małe, k. Wrześni
województwo: wielkopolskie

Młodszy Technik Obsługi Maszyn

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie maszyn dziewiarskich do pracy

  • Prowadzenie procesu farbowania wyrobów kompresyjnych

  • Nadzorowanie oraz bieżąca obsługa maszyn

  • Monitorowanie działania maszyn, mające na celu zminimalizowanie wskaźnika przestojów oraz awarii

  • Nadzór nad jakością wyrobu i samokontrola wykonywanej pracy

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego lub zmysłu technicznego

  • Doświadczenia w pracy na produkcji z maszynami w ruchu

  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań

  • Nastawienia na współpracę

Oferujemy
Kandydatom oferujemy:

  • Oferujemy pełne wsparcie we wdrożeniu i poznaniu procesów produkcyjnych i technologicznych

  • Przygotowany plan wdrożenia na pierwsze tygodnie pracy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej międzynarodowej, organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023

  • Umowę o pracę i system premiowy

  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku