Nazwa pracodawcy:
SIGVARIS S.A.

Data dodania:
2024-08-26

Nr referencyjny:
9226339pra

Miejsce pracy:
Polska, Gutowo Małe, k. Wrześni
województwo: wielkopolskie

Mechanik / Automatyk maszyn i urządzeń produkcyjnych

Opis stanowiska
Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy i efektywnego funkcjonowania maszyn dziewiarskich

  • Instalacja, demontaż, obsługa i regulacja maszyn i urządzeń

  • Diagnozowanie awarii i szybkie reagowanie w celu minimalizacji czasu przestoju

  • Realizowanie regularnych przeglądów oraz konserwacji

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi i Urzędem Dozoru Technicznego

  • Wsparcie produkcji w zakresie obsługi maszyn i urządzeń

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych np. na stanowisku Mechanik, Elektromechanik, Automatyk

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania problemów, konserwacji i napraw maszyn produkcyjnych

  • Umiejętność obsługi sprzętu technicznego i pomiarowego

  • Znajomość rysunku technicznego, posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość zasad BHP w dziale utrzymania ruchu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji