Nazwa pracodawcy:
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania:
2024-08-26

Nr referencyjny:
9226174pra

Miejsce pracy:
Polska, Kielce
województwo: świętokrzyskie

Inżynier / Kierownik Robót - branża elektryczna

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy: wykonywanie zestawień materiałowych i kosztorysów, nadzorowanie pracowników,

  • koordynacja branżowa,

  • tworzenie dokumentacji warsztatowej,

  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej,

  • zamawianie materiałów produkcyjnych.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - elektryczne,

  • bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowlanych,

  • umiejętność efektywnego zarządzanie czasem,

  • samodzielność i umiejętność logicznego myślenia,

  • prawo jazdy kat. B,

  • chęć rozwoju osobistego,

  • kreatywność,

  • komunikatywność.

Oferujemy
To oferujemy:

  • umowa o pracę lub umowa w formule B2B,

  • możliwość realizacji ciekawych projektów, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • indywidualne premie za wyniki pracy,

  • możliwość zakwaterowania w bliskiej okolicy Zakładu Produkcyjnego w Ostrowcu Świętokrzyskim,

  • spotkania integracyjne,

  • rodzinna atmosfera pracy,

  • brak dress code'u,

  • darmowa kawa / herbata / mleko,

  • parking dla pracowników.