Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-08-26

Nr referencyjny:
9226987pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Technik serwisu urządzeń chłodniczych

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń chłodniczych na podległym obszarze (90% w województwie śląskim)

  • Diagnostyka awarii i usuwanie usterek urządzeń chłodniczych

  • Sporządzanie protokołów serwisowych z prowadzanych prac

  • Wsparcie działu serwisu w realizacji bieżących projektów oraz zleceń

Wymagania
Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (serwisowanie urządzeń chłodniczych i/lub układów klimatyzacji)

  • Prawa jazdy kat. B

  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Odpowiedzialności

Mile widziane:

  • Świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-GAZY)

  • Uprawnienia elektryczne SEP kat. E do 1kv

  • Uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze

Oferujemy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

  • Pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne

  • Dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, elastyczny czas pracy)

  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania

  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat narzędziowy, tablet, telefon)

  • Możliwość rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach technicznych i produktowych