Nazwa pracodawcy:
Medea Health

Data dodania:
2024-08-26

Nr referencyjny:
9226921pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Główny Księgowy / Głowna Księgowa

Opis stanowiska
Zakres Twoich obowiązków:

  • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz podatkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

  • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych.

  • Terminowe tworzenie obowiązujących raportów księgowych.

  • Przygotowanie i sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów finansowych.

  • Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami.

  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników finansowych.

  • Raportowanie i przeprowadzanie analiz dla celów zarządczych.

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów.

  • Kontakt z instytucjami skarbowymi, ZUS i innymi

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości/finansów (lub ugruntowana wiedza nabyta w wyniku pracy zawodowej).

  • Bardzo dobra znajomość (min 2-3 lata) Optimy.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Minimum 6 lat doświadczenia w obszarze księgowości.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym.

  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne.

  • Dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

Oferujemy
W zamian zapewnimy Ci:

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia niezależnie od wybranej przez Ciebie formy współpracy.

  • Umowę o pracę lub B2B.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój naszej organizacji.

  • Zniżki na studia w Uczelni partnerskiej.

  • Spotkania integracyjne, bo dbamy o przyjazne środowisko pracy.