Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-08-26

Nr referencyjny:
9226204pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Trocka 10
województwo: mazowieckie

Ochroniarz sklepowy

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Zapobieganie kradzieżom i niszczeniu mienia poprzez stałą obserwację i interwencje.

  • Ochrona utargów i wsparcie personelu w obszarze kas.

  • Monitorowanie i kontrola towarów wnoszonych przez klientów i pracowników.

  • Zarządzanie koszykami zakupowymi oraz wózkami sklepowymi.

  • Wykonywanie zadań porządkowych i współpraca z zespołem.

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowanie i umiejętność szybkiej reakcji.

  • Dobra współpraca zespołowa i komunikatywność.

  • Elastyczność czasowa, gotowość do pracy zmianowej i weekendowej.

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wymagane aktualne badania sanepidowskie lub gotowość do ich wykonania.

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie.

  • Świadczenia świąteczne.

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin.