Nazwa pracodawcy:
LOADING SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9227011pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Pracownik montażu / Ślusarz / Elektryk

Opis stanowiska

  • Montaż i uruchomienie urządzeń produkowanych przez  firmę Loading Systems.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • znajomość elektrotechniki – elektroniki, uprawnienia SEP do 1 kV

  • znajomość technik spawalniczych i ślusarskich, Uprawnienia spawalnicze elektroda otulona

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • gotowość do pracy w delegacji

  • prawo jazdy kat. B

  • inne uprawnienia: uprawnienia na podnośniki nożycowe, wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Zapraszamy do współpracy ekipy montażowe

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki płacowe (system premiowy, delegacje)

  • Dodatek frekwencyjny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet sportowy

  • Okresowe spotkania integracyjne

  • Szkolenia produktowe.