Nazwa pracodawcy:
MGGP S.A.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229093pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

MGGP S.A.

Pracownik biurowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • zarządzanie korespondencją,

  • obsługa sekretariatu,

  • sporządzanie pism oraz dokumentów,

  • zapewnianie sprawnego obiegu dokumentów oraz faktur,

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura,

  • monitorowanie prowadzonych spraw,

  • obsługa spotkań w biurze,

  • prowadzenie spraw w systemie do obsługi korespondencji,

  • archiwizacja dokumentów.

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • dobra znajomości pakietu MS Office,

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • zdolności organizacyjnych,

  • samodzielności i umiejętności organizacji własnego czasu pracy,

  • prawo jazdy kat. B (będzie dodatkowym atutem),

  • wysokiej kultury osobistej, otwartości oraz łatwości komunikacji.

Oferujemy Oferujemy

  • możliwość uczestniczenia w jednym z największych i najbardziej prestiżowym projekcie infrastruktury transportowej,

  • umowę UoP/UZ,

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój zawodowy.