Nazwa pracodawcy:
Blattin Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229210pra

Miejsce pracy:
Polska, Siedlec (pow. strzelecki, gm.
województwo: opolskie

Kierowca C+E - trasy krajowe

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • transport krajowy na terenie: woj. opolskiego, śląskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego

  • baza (miejsce parkowania): Siedlec k/Izbicka (powiat strzelecki, woj. opolskie)

  • incydentalnie trasy międzynarodowe

Wymagania
Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E

  • kurs kwalifikacji na przewóz rzeczy

  • karta kierowcy

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna dla Pracownika i jego Rodziny, wczasy pod gruszą oraz świadczenia świąteczne