Nazwa pracodawcy:
Voltrim Trade Sp. z o.o

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229336pra

Miejsce pracy:
Polska, Kartoszyno, Strefa Ekonomiczna
województwo: pomorskie

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. jakości

Opis stanowiska Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Jakości będzie odpowiadała za:

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad jakością wszystkich etapów wchodzących w skład procesu produkcji,

  • prowadzenie badań oraz niezbędnej dokumentacji.

  • nadzór nad wyrobem niezgodnym i wyposażeniem pomiarowym

  • udział w doskonaleniu procesów oraz systemu zarządzania jakością

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne

  • doświadczenie w kontroli jakości produkcji

  • umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr, maszyna wytrzymałościowa itp.)

  • obsługa komputera i programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • znajomość podstaw metrologii

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • zaangażowanie w wykonywane zadania

  • praca w systemie II zmianowym

  • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E1 SEP do1 kV

  • mile widziany certyfikat auditora wewnętrznego ISO 9001

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem

  • system premiowy

  • szkolenia