Nazwa pracodawcy:
Mosty Katowice Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229126pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice, ul. Rolna 12
województwo: śląskie

Asystent Projektanta Branży Hydrologicznej i Melioracyjnej

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brać udział:

  • w projektowaniu (wykonywaniu rysunków, opisów technicznych i obliczeń) projektów branży hydrologicznej, hydrotechnicznej i melioracyjnej;

  • konsultowaniu rozwiązań technicznych z Projektantami branży drogowej/mostowej/melioracyjnej;

  • w przygotowywaniu koncepcji technicznych, projektów budowlanych, projektów wykonawczych oraz materiałów przetargowych;

  • w przygotowywaniu operatów wodnoprawnych i analiz hydrologicznych.

Wymagania
Wymagania:

  • ukończone studia techniczne potwierdzone dyplomem inżyniera środowiska;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • znajomość programów: AutoCAD oraz pakietu MS Office;

  • mile widziana znajomość programów: AutoCAD CIVIL 3D, Profil Koordynator, HEC-RAS i HEC-HMS;

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;

  • zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, odpowiedzialność;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15;

  • dofinansowanie do karty Multisport;

  • roczną premię uznaniową ustalaną na podstawie osiągnięć oraz zaangażowania pracownika;

  • pracę nad największymi projektami infrastrukturalnymi w Polsce;

  • możliwość dofinansowania do szkoleń;

  • możliwość rozwoju i awansu;

  • kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.