Nazwa pracodawcy:
Murapol Venture Partner S.A.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229024pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kierownik Budowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji kierownika budowy w rozumienia Prawa Budowlanego

  • kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową

  • kontrola przestrzegania przepisów BHP

  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • nadzór nad zamawianiem i dostarczaniem materiałów

  • analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji

  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

  • zarządzanie zespołem inżynierów budowy

Wymagania
Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia w budownictwie mieszkaniowym lub komercyjnym

  • uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny

  • doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych– warunek konieczny

  • znajomość Prawa Budowlanego oraz warunków technicznych w zakresie inwestycji mieszkaniowych

  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy
To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży

  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów

  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy

  • szkolenia specjalistyczne

  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego