Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229393pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Kontakt:

Concentrix

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Obsługa klientów telefonii komórkowej - połączenia przychodzące oraz wiadomosci mailowe

  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego B2

  • Otwartość w relacjach z klientami

  • Umiejętność swobodnej komunikacji

Oferujemy Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 6800 zł brutto + bonus

  • Praca w systemie zmianowym (7:00 – 20:00)

  • Rzetelne przygotowanie do pracy

  • Praca zdalna lub w komfortowym biurze w Katowicach

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie

  • Realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych