Nazwa pracodawcy:
Murapol Venture Partner S.A.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229090pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. raportowania ESG

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • udział w procesach przygotowawczych i wdrożeniu sprawozdawczości ESG

  • zbieranie danych do raportu niefinansowego w standardzie GRI i udział w jego tworzeniu

  • komunikacja i współpraca z innymi działami oraz podmiotami w Grupie w zakresie ESG

  • realizacja strategii ESG

  • śledzenie zmian prawnych i trendów rynkowych dotyczących raportowania zrównoważonego rozwoju i ESG oraz wdrażanie ich w organizacji

Wymagania
Nasze wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z raportowaniem ESG

  • praktyczna wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju w biznesie

  • biegła znajomość pakietu MsOffice

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom C1)

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w branży nieruchomościowej będzie atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży

  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów

  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy

  • szkolenia specjalistyczne

  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży