Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229141pra

Miejsce pracy:
Polska, Wiśniew, ul. Siedlecka 22
województwo: mazowieckie

Magazynier

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • prawidłowe przyjmowanie dostaw asortymentu

  • sprawdzanie jakości towaru

  • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • współpraca w zadaniach z pozostałym personelem sklepu

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej organizacji pracy i rzetelności w realizacji zadań

  • zaangażowania i dyspozycyjności (praca na 2 zmiany)

  • umiejętności skutecznej współpracy w zespole

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich uzupełnienia)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

  • talony na święta

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu