Nazwa pracodawcy:
MEGA LEX Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229036pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, Nowe Miasto
województwo: wielkopolskie

Specjalista ds. Księgowości

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Obsługa dokumentacji finansowej i księgowej.

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i ewidencji.

  • Archiwizacja dokumentów.

  • Współpraca z zespołem księgowym.

  • Kontrola prawna i formalna dokumentacji.

  • Bezpośredni kontakt z klientami i instytucjami.

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPiR.

  • Tworzenie sprawozdań finansowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształceni z dziedziny finansów/rachunkowości.

  • Doświadczenie w księgowości (księgi handlowe).

  • Znajomość prawa podatkowego, bilansowego i obsługi programów księgowych.

  • Dobre umiejętności z MS Office, szczególnie Excel.

  • Precyzja, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole i komunikacji.

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

  • Mile widziana znajomość Comarch lub Symfonia.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Dynamiczną pracę w zespole ceniącym współpracę i wspólne rozwiązywanie problemów.

  • Rozwój zawodowy: szkolenia, dostęp do platformy Wolters Kluwers.

  • 70% dopłaty do opieki zdrowotnej w LUX MED.

  • Pełne pokrycie składek ubezpieczeniowych NW.