Nazwa pracodawcy:
Murapol Venture Partner S.A.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9229048pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Kierownik / Inspektor Nadzoru Budowlanego

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z Prawem Budowlanym.

  • Zapewnienie zgodności wykonanych robót z dokumentacją projektową oraz kontrola jakości.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

  • Nadzór nad postępem inwestycji zgodnie z harmonogramem.

  • Zamawianie materiałów budowlanych.

  • Optymalizacja projektów budowlanych.

  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie.

  • Zarządzanie zespołem inżynierów budowlanych.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w branży budowlanej (mieszkaniowej lub komercyjnej).

  • Uprawnienia budowlane (specjalność konstrukcyjno-budowlana).

  • Doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami mieszkaniowymi lub komercyjnymi.

  • Znajomość Prawa Budowlanego.

Oferujemy
To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwo w ambitnych projektach.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.

  • Motywujące, inspirujące środowisko pracy.

  • Szkolenia specjalistyczne i jasne ścieżki rozwoju zawodowego.