Nazwa pracodawcy:
Giacomo Conti

Data dodania:
2024-08-28

Nr referencyjny:
9231625pra

Miejsce pracy:
Polska, Przemyśl, Galeria Sanowa, ul.
województwo: podkarpackie

Doradca Klienta

Opis stanowiska
Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia i warsztaty podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • realne możliwości awansu w strukturach wewnętrznych firmy

  • zniżkę pracowniczą na zakup produktów naszych marek

Wymagania
Czym będziesz się zajmować?

  • profesjonalną obsługą klientów, zgodną ze standardami firmy

  • aktywną sprzedażą produktów marki

  • dbaniem o odpowiednią ekspozycję towaru zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie

  • realizacją planów sprzedażowych

  • dbaniem o porządek i estetyczny wygląd salonu

Oferujemy
Kogo poszukujemy?

  • poszukujemy osób, które pasjonują się modą, są energiczne a praca z Klientem sprawia im radość

  • chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności

  • są zaangażowane w wykonywaną pracę

  • potrafią współpracować w zespole

  • mają doświadczenie na podobnym stanowisku