Nazwa pracodawcy:
PTD PARTNER

Data dodania:
2024-08-28

Nr referencyjny:
9231967pra

Miejsce pracy:
Polska, Leszno
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

PTD PARTNER

Dostawca - Kurier

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów

  • Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery)

  • Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania
Nasze wymagania

  • Minimum 18 lat (aplikacja Xpress Delivery dostępna od 16 lat!)

  • Pojazd: rower, skuter, hulajnoga, samochód - wybór należy do Ciebie

  • Smartfon z dostępem do internetu

  • Dowód osobisty lub paszport - wymagane do rejestracji

  • Uczciwość, rzetelność i entuzjazm do pracy :)

Oferujemy
To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy B2B

  • Wynagrodzenie od każdego zamówienia, łącznie z częścią stałą i zmienną

  • Bezpłatny pakiet szkoleniowy

  • Elastyczny grafik, dostosowany do twoich preferencji

  • Pełne wsparcie i pomoc w trakcie wykonywania obowiązków

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Elastyczny czas pracy

  • Brak dress code’u

System wynagrodzeń:

  • premia za wyniki + prowizja + napiwki

Tryb wypłaty:

  • do uzgodnienia

Dni pracy:

  • Praca ma charakter elastyczny. Możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli.

Godziny pracy:

  • elastyczny grafik

Możliwa praca w godzinach nocnych: tak

Stawka:

  • Umowa zlecenie: 30,00–45,00 zł brutto / godz.

  • Kontrakt B2B: 30,00–45,00 zł netto (+ VAT) / godz.