Nazwa pracodawcy:
QMS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234835pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Białołęka
województwo: mazowieckie

Opiekun Serwisu Systemów Informatycznych (Kolejkowych i Audiowizualnych)

Opis stanowiska

  • Monitorować, serwisować i optymalizować działanie zaawansowanych systemów informatycznych dla klientów instytucjonalnych (bez obsługi konsumentów).

  • Szybko i profesjonalnie reagować na zgłoszenia serwisowe naszych partnerów biznesowych.

  • Brać udział w instalacjach oraz konfiguracjach systemów u klientów - Twoje zdolności techniczne będą kluczowe.

  • Przeprowadzać przeglądy techniczne, zapewniając najwyższy standard usług.

  • Współpracować z zespołem technicznym oraz szkolić pracowników instytucji w zakresie obsługi systemów.

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi - jeśli masz praktyczne umiejętności, jesteś naszym idealnym kandydatem!

  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych oraz zdolności do pracy w zespole.

  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych oraz komunikacyjnych, które pozwolą na efektywną współpracę z klientami.

Oferujemy

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej, bez rutyny i w dynamicznym środowisku.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania bonusów za wyniki i zaangażowanie.

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Szkolenia i rozwój zawodowy, które pozwolą Ci stać się ekspertem w swojej dziedzinie.

  • Pracę z dużymi klientami instytucjonalnymi, bez obsługi indywidualnych konsumentów.

  • Przyjazne środowisko pracy.