Nazwa pracodawcy:
Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234502pra

Miejsce pracy:
Polska, Bochnia
województwo: małopolskie

Pracownik Operacyjny w Magazynie (Wózki Widłowe)

Opis stanowiska
Twoje zadania

  • Obsługa wózka widłowego, w tym załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie materiałów do transportu wewnętrznego.

  • Dokumentowanie przeprowadzanych działań.

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych.

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

  • Dokładność i umiejętność samodzielnego działania oraz pracy w zespole.

  • Mile widziana znajomość obsługi skanerów.

Oferujemy
Co zapewniamy?

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

  • Wdrożeniowy program szkoleniowy i różnorodne benefity (opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, program sportowy, dostęp do platformy Wellbee, pakiety socjalne).

  • Możliwość zgłaszania pomysłów na usprawnienia z nagrodami finansowymi.

  • Dofinansowanie do posiłków, nielimitowane napoje oraz eventy integracyjne.