Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234877pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Kierownik magazynu

Opis stanowiska

Zadania:

  • Koordynacja pracy magazynu
  • Nadzór pracy podległego zespołu
  • Weryfikacja dokumentacji związanej z przyjęciem i wydaniem towarów
  • Planowanie inwentaryzacji
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
  • Kontrola czasu wykonywanych przez pracowników zadań, wydajności ich pracy
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań usprawniających proces działania magazynu

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na pokrewnym stanowisku
  • Dobrze rozwinięte umiejętności liderskie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Znajomość procesów magazynowych i logistyki wewnętrznej
  • Znajomość  pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawienia na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę pracę
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Szkolenie wdrażające
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Duża samodzielność w działaniu

Oferta dotyczy pracy stałej.