Nazwa pracodawcy:
Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234847pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, ul. Lodowa 80/84

Inżynier Automatyk / Robotyk / Mechatronik

Opis stanowiska
Zadania:

  • Projektowanie, implementowanie i utrzymywanie maszyn i narzędzi produkcyjnych pod kątem automatyki i robotyki

  • Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń

  • Programowanie PLC

  • Programowanie cobotów, robotów, czujników i falowników

  • Opracowanie specyfikacji technicznej

  • Monitorowanie wydajności maszyn i systemów sterowania

  • Współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń

  • Sieć EtherNet/IP instalacja i podstawy konfiguracji, Siemens (TIA-portal), Schneider (Vijeo Designer, EcoStruxure Macine Expert)

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub doświadczenie na stanowisku Automatyk, Robotyk, Mechatronik

  • Znajomość programowania PLC

  • Umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Dobre umiejętności analityczne i problem-solving.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej - mile widziane

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poszerzenia swoich kompetencji i wiedzy

  • Bogaty system benefitów pracowniczych i socjalnych