Nazwa pracodawcy:
ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234586pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

(Junior) Property / Facility Manager (k/m)

Opis stanowiska
Twoje zadania

  • Zapewnienie bieżącego technicznego utrzymania nieruchomości komercyjnych

  • Przygotowywanie przetargów i zbieranie ofert

  • Organizacja kontroli technicznych

  • Kontrola technicznego wyposażenia obiektu

  • Raportowanie do centrali w Niemczech

  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacji nieruchomości

  • Tworzenie długofalowych kontaktów z usługodawcami i partnerami handlowymi

  • Kontakt z naszymi najemcami

  • Controlling okresów gwarancyjnych i odbiorów

  • Przebudowa naszych nieruchomości komercyjnych

  • Kontrola faktur i ich zatwierdzanie

Wymagania
Twój profil

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem oraz kontaktach z klientami

  • Doświadczenie w bieżącym utrzymywaniu nieruchomości

  • gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

  • Dobra znajomość oprogramowania MS w szczególności Excela

  • Szkolenie przez okres 1 miesiąca w centrali firmy w Niemczech

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Eventy & duch zespołowy

  • Onboarding & stały rozwój

  • Innowacyjna siedziba "House of inspiration"

  • Firma rodzinna & szybkie decyzje

  • Premie uznaniowe

  • Zdrowie w miejscu pracy

  • Ekspansja

  • Program poleceń pracowniczych