Nazwa pracodawcy:
G DATA Software Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234448pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, Grunwald
województwo: wielkopolskie

Zastępca Kierownika Działu Handlowego

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór pracy podległych handlowców

  • Wyznaczenie celów krótko i długoterminowych oraz wsparcie przy ich realizacji

  • Motywowanie i coaching pracowników oraz rozwijanie ich umiejętności sprzedażowych

  • Rekrutacja, szkolenia

  • Monitorowanie  wskaźników KPI podległego zespołu

  • Planowanie swojej pracy oraz podległego zespołu

  • Przygotowywanie raportów i ich analiza

  • Wysoka orientacja na wyznaczone cele

  • Bieżąca analiza i interpretacja wskaźników sprzedażowych oraz raportów

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Systematyczna praca w CRM

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedawców/telemarketerów (mile widziana branża IT)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel)

  • Doskonałe umiejętności przywódcze, organizacyjne oraz wysokie zdolności komunikacyjne

  • Zmysł analityczny, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętności ich zastosowania w praktyce

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w branży IT

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Poważnie podchodzimy do kwestii zatrudniania naszego personelu, dlatego jako odpowiedzialne przedsiębiorstwo oferujemy pracę wyłącznie na podstawie umowy o pracę

  • Dajemy Ci swobodę działania w kierunku realizowania założonych celów handlowych

  • Wynagrodzenie + progresywna prowizja zależna od obrotów

  • Atrakcyjna i indywidualnie ustalana kwota wynagrodzenia uzależniona od realizacji targetu

  • Atrakcyjne warunki świadczeń socjalnych

  • Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego oferujemy im możliwość dodatkowego ubezpieczenia, imprezy integracyjne i zajęcia sportowe

  • Przygotowanie i wdrożenie

  • Doświadczeni koledzy dokładnie zapoznają Cię z Twoimi zadaniami i zawsze będą do dyspozycji w razie pytań

  • Duże możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Dodatkowe benefity:

  • Świąteczne bonusy

  • System premiowy / system prowizyjny

  • Wygodna lokalizacja biura

  • Nowoczesne i komfortowe biuro

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy zdalnej/ homeoffice

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kawa w biurze

  • Karta sportowa

  • ZFŚS/ Dofinasowanie wypoczynku

  • Szkolenia dla pracowników

  • Możliwości rozwoju/ awansu

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Okolicznościowe spotkania firmowe

Nie są to dla nas puste słowa - otrzymasz od nas wsparcie w Twojej osobistej drodze kształcenia i nauki