Nazwa pracodawcy:
KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234829pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Specjalista ds. utrzymania obiektu i inwestycji

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Poznań lub Strzelce Opolskie lub Mielec

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.:

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości.

  • Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego nieruchomości przemysłowych, handlowych oraz mieszkalnych wymaganych przez prawo budowlane.

  • Nadzór nad administracją dokumentów dotyczących nieruchomości.

  • Koordynacja inwestycji, modernizacji i remontów nieruchomości.

  • Weryfikacja i aktualizacja bazy danych nieruchomości oraz gruntów.

  • Przygotowywanie przetargów, wybór wykonawców i nadzór nad pracami remontowymi.

  • Klasyfikacja obiektów budowlanych na potrzeby podatku od nieruchomości.

  • Zmiana klasyfikacji i przeznaczenia gruntów.

  • Rozwój nieruchomości polegający na optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów.

  • Wyszukiwanie najemców i prowadzenie negocjacji w sprawie ustalenia warunków najmu.

Wymagania
Oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z administracją i zarządzaniem nieruchomościami lub zarządzaniem budową.

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki techniczne - budowlane).

  • Uprawnień do kierowania robotami budowlanymi lub możliwości ich zdobycia – mile widziane.

  • Znajomości języka angielskiego – mile widziane.

  • Znajomości zagadnień związanych z administrowaniem budynkami.

  • Gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju (60-70%).

  • Otwartości na nowe pomysły i zmiany.

  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • System nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.