Nazwa pracodawcy:
P.U.T Ol-trans Olgierd Hewelt

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234592pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Majster / Kierownik robót

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych

  • Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót

  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn

  • Organizowanie pracy podwykonawców na budowie

  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót

  • Praca na systemie Trimble

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub drogowe bez ograniczeń

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

  • Możliwość wewnętrznego awansu

  • Samochód służbowy

  • Telefon

  • Laptop