Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234025pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Inżynier budowy

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo,

  • mile widziany doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność planowania robót,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • interesującą pracę w stabilnej  firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności,

  • pakiet socjalny,

  • pakiet medyczny i sportowy,

  • szkolenia.