Nazwa pracodawcy:
Schenker sp z o.o.

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234181pra

Miejsce pracy:
Polska, Koszalin, ul. Przemysłowa 8
województwo: zachodniopomorskie

Dyspozytor

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Koordynację bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty,

  • Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych DB Schenker,

  • Uczestnictwo w budowaniu kultury Lean,

  • Bieżącą obsługę listów przewozowych w systemie DB Schenker,

  • Identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Otwartość na pracę w systemie trzyzmianowym,

  • Efektywne zarządzanie czasem, zasobami i sprzętem,

  • Odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty,

  • Dostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób,

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.

Oferujemy
Co oferujemy Kandydatowi:

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,

  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),

  • Możliwość korzystania z ZFŚS,

  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE,

  • Miejsce pracy: ul. Przemysłowa 8, Koszalin 75-216.