Nazwa pracodawcy:
Socco Stuttgart GmbH

Data dodania:
2024-08-28

Nr referencyjny:
9216394pra

Miejsce pracy:
Niemcy, całe Niemcy
województwo: zagranica

Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu opieki seniora

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych

  • podawanie posiłków

  • kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi

  • wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur

Wymagania
Wymagania

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy
Oferujemy

  • wynagrodzenie od 2300,00 Euro netto (na rękę) z wykształceniem w zawodzie nawet od 2.500,00 Euro netto

  • dodatki za prace w sobote, niedziele, swieta i w nocy

  • opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych

  • premię świąteczną i urlopową

  • pomoc polskiego koordynatora

  • możliwość wypłaty zaliczek

  • dodatkowe premie za polecenie pracowników

  • długoterminowe zlecenia z opcją na stałe przejęcie przez szpital lub dom starców

  • pełny pakiet socjalny w Niemczech

  • nostryfikację dyplomu w Niemczech