Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234157pra

Miejsce pracy:
Szwecja,
województwo: zagranica

Pracownik ogólnobudowlany

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Prace ogólnobudowlane - pomoc przy pracach ciesielskich i zbrojarskich,

  • Prace porządkowe na placu budowy,

  • Prace kosmetyczne – szlifowanie, szpachlowanie, malowanie.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na budowie,

  • Chęci do pracy i zaangażowanie,

  • Zdolność do pracy na wysokościach.

Oferujemy Oferujemy

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu za granicę,

  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),

  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,

  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Polską umowę o pracę na 32 miesiące z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę.

  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.