Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234625pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

Praca.pl

Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • Ekspansja centrów i parków handlowych na terenie wybranego regionu Polski.

  • Poszukiwanie i akwizycja gruntów oraz obiektów handlowych.

  • Analiza lokalizacji potencjalnych inwestycji.

  • Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów kupna-sprzedaży.

  • Raportowanie postępów projektów do kierownictwa firmy.

  • Współpraca z innymi działami oraz partnerami zewnętrznymi (maklerzy, organy lokalne).

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomia, prawo, zarządzanie nieruchomościami.

  • Doświadczenie w ekspansji nieruchomości komercyjnych mile widziane.

  • Proaktywność, skuteczność działania.

  • Gotowość do podróży służbowych.

  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel.

  • Znajomość języka niemieckiego.

  • Możliwość wdrożenia w centrali w Niemczech.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Ciekawe projekty i rozwoju zawodowym.

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie.

  • Premie.

  • Świetne warunki pracy i zdrowie w miejscu pracy.

  • Możliwość udziału w eventach i budowanie ducha zespołowego.

  • Innowacyjne środowisko pracy w "House of Inspiration".

  • Program poleceń pracowniczych.