Nazwa pracodawcy:
CAPITAL SERVICE

Data dodania:
2024-08-29

Nr referencyjny:
9234022pra

Miejsce pracy:
Polska, Ostrołęka
województwo: mazowieckie

Senior PHP Developer w Dziale Rozwoju Aplikacji

Opis stanowiska
Będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie rozwiązań w systemach IT na podstawie wymagań biznesowych

  • analizę technicznych możliwości implementacji wymagań zdefiniowanych w postaci User Story

  • opracowywanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze Fintech

  • projektowanie rozwiązań automatyzujących elementy związane z KYC

  • opracowywanie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem bankowości mobilnej i internetowej

Wymagania
Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obiektowym programowaniu PHP

  • znajomość frameworka Symfony lub Zend

  • znajomość SOAP i REST API

  • umiejętność pisania testów jednostkowych oraz funkcjonalnych

  • znajomość metodyk i standardów modelowania systemów oraz baz danych

  • znajomość zagadnień z zakresu architektury systemów IT

  • doświadczenia w analizie powiązań między systemami

Mile widziana znajomość:

  • doświadczenie w pracy z systemami bankowymi, finansowymi

  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań chmurowych

Oferujemy

Na start oferujemy Ci:

  • realny wpływ na podejmowanie kluczowych decyzji

  • odpowiedzialne stanowisko i jasno określone cele

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dostosowaną do twoich preferencji formę umowy

  • praca w zgranym, otwartym zespole