Nazwa pracodawcy:
POLSTAL SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ SŁABOSZ, ARKADIUSZ KRAWIEC

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237253pra

Miejsce pracy:
Polska, Sosnowiec
województwo: śląskie

Specjalista ds. wycen –Technolog

Opis stanowiska
Zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Weryfikacja i optymalizacja danych wejściowych do  procesu wyceny produktu

  • Składanie zamówień na materiały

  • Ścisła współpraca z pracownikami działu handlowego i magazynu

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego - warunek konieczny

  • Znajomość obsługi programów komputerowych a w szczególności Lantek i AutoCad

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjnych

  • Prawo jazdy kat B

  • Dyspozycyjność

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pakiet medyczny

  • Pakiet multisport