Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237670pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska Opis stanowiska

Wymagania Wymagania

  • podstawowa znajomość programu R2 płatnik.

Oferujemy Oferujemy

  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia,

  • pracę na terenie Wrocławia,

  • premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • szkolenia oraz kursy.