Nazwa pracodawcy:
Dobre Biuro.de

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237658pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Psycholog Transportu

Opis stanowiska

Konieczne wymagania:

  • Dyplom Psychologa transportu

  • Umiejętność pracy z komputerem, obsługi programów takich jak komunikatory, MS Office, obróbki plików jak skany zdjęć i dokumentów

  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, wystarczy chęć rozwoju zawodowego, otwartość na nową branżę naukę i szkolenia

  • Gotowość pracy na własnej działalności gospodarczej, na zasadzie B2B

  • Pełne ukierunkowanie na klienta i jego potrzeby

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy
To oferujemy:

  • Nie pracujesz w korpo, tylko w bardzo dynamicznie rozwijającym się start-upie, dzięki temu masz bardzo realne szanse na bardzo szybki dalszy awans i karierę, jeżeli tylko będziesz właściwą osobą na właściwym miejscu

  • Dostajesz za darmo szkolenia w bardzo lukratywnej branży (jednej z najlepiej opłacanych wśród psychologów) - dzięki temu zyskujesz konkretne, bardzo potrzebne umiejętności na rynku pracy

  • Brak konieczności posiadania doświadczenia – pracodawca zapewnia kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Nieustający rozwój i realną, jasną ścieżkę awansu

  • Ambitny i profesjonalny zespół służący pomocą na każdym etapie Twojej pracy

  • Bezpośredni kontakt do przełożonego bez skomplikowanej hierarchii i biurokracji

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub w późniejszym terminie

  • Dostajesz stałą bazę klientów

  • Możesz mieszkać w Polsce czy Tajlandii czy na Filipinach i zarabiać w Euro wg stawek europejskich a wydawać wielokrotnie mniej niż np. w Niemczech, bo pracujesz całkowicie zdalnie - przez Internet i telefon!

  • Możliwość współpracy w ramach pracy na etacie lub działalności - elastyczne podejście do umowy współpracy, jak masz wymagane wykształcenie i jesteś pracowity to się dogadamy

  • Brak dress codeu