Nazwa pracodawcy:
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237352pra

Miejsce pracy:
Polska, Tychy
województwo: śląskie

Lekarz Hospicjum Domowego dla Dzieci (pediatra, neonatolog, chirurg dziecięcy, opieka paliatywna, anestezjolog lub pokrewne)

Opis stanowiska

Obowiązki

  • wykonywanie wizyt lekarskich w domu pacjenta zgodnie z harmonogramem wynikającym z kontraktu z NFZ

  • podjęcie dyżurów pod telefonem

  • przygotowanie chorego i jego rodziny do samoopieki i samopielęgnacji we współpracy z zespołem pielęgniarskim

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej w systemie M-Medica

  • nadzór i współpraca z opiekunami medycznymi w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi podopiecznymi

  • pomoc i porady wspomagające zespół medyczny w opiece nad pacjentami hospicjum domowego

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie: lekarz z aktualnym prawem wykonywania zawodu – specjalizacja: pediatra, neonatolog, chirurg dziecięcy, opieka paliatywna, anestezjolog lub pokrewne

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy

  • dobrze widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)

  • ciepłą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole