Nazwa pracodawcy:
Biuro Zarządu Orbis

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9236872pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Księgowy / Księgowa

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Analiza danych i raportów finansowych w oparciu o obowiązujące standardy

  • Kontrola poprawności i rozliczanie sald kont księgowych

  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz inne zadania wynikające z bieżącej pracy działu

Wymagania
Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości

  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Przykładanie wagi do szczegółów, rzetelność i terminowe wykonywanie powierzonych zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizację pracy i pozytywne nastawienie do otoczenia i wykonywanych obowiązków

Oferujemy
To oferujemy

  • Współpracę w zespole podobnych Tobie pasjonatów cyferek

  • Inspirującą różnorodność zadań

  • Pracę w miłej atmosferze, w ambitnym zespole ludzi

  • Stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej

  • Premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport

  • Karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie

  • Elastyczny czas i miejsce pracy