Nazwa pracodawcy:
Bionorica Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9236857pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel Medyczno-Apteczny

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • planowanie i codzienna realizacja ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią biznesową Spółki,

  • regularne raportowanie,

  • pozyskiwanie informacji rynkowych, ich analiza oraz wykorzystanie w codziennej pracy,

  • reprezentowanie Spółki w terenie wobec jej współpracowników oraz klientów,

  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku Bionorica.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane nauki biologiczne),

  • konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności,

  • przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,

  • samodzielnie rozwiązujesz napotkane problemy,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

  • oferujesz gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży,

  • dodatkowym plusem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • pracę na stanowisku Przedstawiciela Medyczno – Aptecznego z lekarzami (lekarze rodzinni, pediatrzy, laryngolodzy, ginekolodzy, urolodzy) oraz farmaceutami,

  • samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę z firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, mającą w swoim portfolio unikalne leki o niepodważalnej renomie i skuteczności,

  • umowę o pracę,

  • niezbędne wsparcie, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • motywujący system wynagrodzeń,

  • szansę rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę MultiSport,

  • ubezpieczenie NNW.