Nazwa pracodawcy:
Konsorcjum Stali S.A.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237676pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż wyrobów hutniczych i usług firmy (zbrojenia budowlane, wyroby z blach zimnowalcowanych i ocynkowanych)

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa i podtrzymanie relacji handlowych z już istniejącymi klientami

  • Pozyskiwanie zapytań od klientów oraz składanie ofert

Wymagania
Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Dobre umiejętności planowania oraz organizacji pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość branży hutniczej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy
To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań prace u cenionego pracodawcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią za wyniki.

  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy

  • Pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Narzędzia do wykonywanej pracy (laptop, samochód, telefon).