GULERMAK Agir Sanayi Insaat ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237553pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Bemowo
województwo: mazowieckie

Sztygar Zmianowy Górniczy pod Ziemią / TBM Shift Engineer

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Praca przy drążeniu tuneli za pomocą tarczy TBM na projekcie rozbudowy II linii Metra w Warszawie,

  • Nadzór nad prowadzeniem robót tunelowych na zmianie,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych,

  • Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem,

  • Bezpieczna organizacja prac nadzór i kierowanie przydzieloną grupą pracowników,

  • Kontrola jakości pracy wykonywanej przez podległych pracowników.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Posiadanie kwalifikacji w dozorze ruchu specjalności górniczej,

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Odpowiedzialność, skrupulatność w realizowaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy pod presją,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych, dodatkowe zajęcia językowe i inne,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Wsparcie w relokacji.