Nazwa pracodawcy:
AIBY

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9233986pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

AIBY

Inżynier ds. Zapewnienia Jakości

Opis stanowiska
Co będziesz robić:

  • Testować aplikacje pod kątem obciążeń na serwerach,

  • Przeprowadzać testy API oraz testy front-endowe,

  • Tworzyć kolekcje w Postmanie,

  • Projektować testy oraz przygotowywać dokumentację testową,

  • Tworzyć plany testów oraz przygotowywać raporty z wyników testów,

  • Szacować zadania i wydania produktów,

  • Analizować wymagania aplikacji i uczestniczyć w dyskusjach dotyczących wymagań projektu,

  • Współpracować z różnymi działami w firmie.

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie QA,

  • Znajomość architektury klient-serwer,

  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak Charles i Devtools,

  • Doświadczenie w testowaniu API i tworzeniu kolekcji Postman,

  • Zdolność do projektowania testów z wykorzystaniem technik projektowania testów,

  • Dobre umiejętności analityczne, samodzielność i dbałość o szczegóły,

  • Biegłość w języku rosyjskim i przynajmniej poziom B1 w języku angielskim.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Możliwość bezpośredniego wpływu na rozwój naszych produktów,

  • Biuro w centrum miasta, blisko stacji metra,

  • Kursy języka angielskiego,

  • Program wsparcia sportowego oraz kartę Multisport,

  • Refundację kursów zawodowych i szkoleń,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym płatne wakacje i dni chorobowe.