Nazwa pracodawcy:
W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237649pra

Miejsce pracy:
Polska, Lubin
województwo: dolnośląskie

Kierownik projektu budowy rurociągów

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Przygotowywanie kosztorysów na podstawie dostępnych informacji i dokumentacji oraz merytoryczne wsparcie podczas spotkań z Klientami,

  • Planowanie, nadzorowanie i koordynacja montażu rurociągów od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,

  • Weryfikacja zgodności z dokumentacją i poprawności wykonywanych prac montażowych i spawalniczych na projektach na terenie Europy (wyjazdy służbowe),

  • Stały kontakt z Kierownikiem projektu oraz Klientem na budowie

  • Praca stacjonarna z wyjazdami służbowymi w proporcji 70/30.

Wymagania Wymagania

  • Tytuł międzynarodowego inżyniera spawalnictwa,

  • Doświadczenie w pracy przy budowaniu rurociągów przemysłowych,

  • Umiejętność pracy z rysunkiem izometrycznym,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Narzędzia (samochód, komputer, telefon itd.) potrzebne do wykonywania powierzonych zadań,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz kompetencjami kandydata,

  • Możliwość skorzystania z programów rozwojowych podnoszących kompetencje/ kwalifikacje,

  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: Medicover pakiet sportowy oraz medyczny, kursy językowe (z lektorem oraz za pośrednictwem platformy mobilnej),

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Eventy integracyjne.