Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237079pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Specjalista ds. Wprowadzania Danych

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Zbieranie, wprowadzanie i przetwarzanie danych biznesowych, transakcji i informacji w globalnym zespole.

  • Przygotowanie, weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu ERP/Finansowego, w tym:

    • zamówienia klientów,

    • zamówienia do dostawców,

    • odbiory produktów,

    • faktury zakupu,

    • faktury klientów,

    • raporty e-commerce.

  • Obsługa klienta.

  • Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowości i spełnienia poziomów usług.

Wymagania
Wymagania:

  • 1-3 lata doświadczenia w realizacji transakcji biznesowych w systemie ERP.

  • Umiejętność wykorzystania funkcji wyszukiwania w systemie ERP do prowadzenia badań.

  • Znajomość Excela.

  • Znajomość języka angielskiego (min. B1).

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Profesjonalne szkolenia finansowane przez pracodawcę.

  • Opieka medyczna.

  • Karta MultiSport.

  • Karta lunchowa.

  • Wydarzenia integracyjne.