Nazwa pracodawcy:
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237025pra

Miejsce pracy:
Polska, Otwock, blok operacyjny
województwo: mazowieckie

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Instrumentariuszka / instrumentariusz

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • pracę w systemie dziennym lub całodobowym

  • wybór formy zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)

  • współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem medycznym

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagania
Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo wykonywania zawodu

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera

  • rzetelność, sumienność i uczciwość

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe

  • kursy/ szkolenia/ specjalizacja