Nazwa pracodawcy:
Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9239134pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, ul. Wiatraczna 5
województwo: wielkopolskie

Asystent / Asystentka / Recepcjonista / Recepcjonistka

Opis stanowiska
OPIS STANOWISKA

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Obsługa recepcji, powitanie klienta

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Administracyjne wsparcie zespołu

  • Obsługa telefoniczna recepcji

  • Współpraca z firmami kurierskimi

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy, wygląd recepcji, estetykę

Wymagania
OCZEKUJEMY

  • Dobrej organizacji pracy

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Komunikatywność

  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
OFERUJEMY

  • Pełne przeszkolenie z zakresu obowiązków

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Benefity pracownicze : Multisport, dodatkowa opieka medyczna