Nazwa pracodawcy:
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9236908pra

Miejsce pracy:
Polska, Ołtarzew, ul. Poznańska 343
województwo: mazowieckie

Mechanik samochodowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Naprawa i obsługa samochodów marki Mercedes-Benz (dostawczych lub ciężarowych)

  • Praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne minimum zasadnicze zawodowe

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika, mile widziane w zakresie samochodów dostawczych lub ciężarowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy
To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Wysoką organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń