Nazwa pracodawcy:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Data dodania:
2024-08-30

Nr referencyjny:
9237355pra

Miejsce pracy:
Polska, Strzelin, ul. Kamienna 10
województwo: dolnośląskie

Młodszy specjalista w Nadzorze Wodnym

Opis stanowiska
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • monitorowanie sytuacji cieków i wałów przeciwpowodziowych znajdujących się na terenie administrowanym przez Nadzór Wodny,

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych,

  • wydawanie zaświadczeń o braku sprzeciwu w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych,

  • prowadzenie Biura Obsługi Klienta (BOK),

  • opiniowanie przekroczenia cieków, przepustów, lokalizacji budynków, wylotów z kanalizacji, stawów, ujęć wody, zbiorników wodnych i innych obiektów,

  • dokonywanie okresowych przeglądów wód i urządzeń wodnych,

  • nadzór nad utrzymaniem wód oraz utrzymaniem i eksploatacją urządzeń wodnych,

  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,

  • przygotowywanie propozycji korespondencji z podmiotami zewnętrznymi oraz osobami prywatnymi w zakresie administrowanych urządzeń i cieków,

  • udział w akcjach przeciwpowodziowych.

Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie minimum średnie,

  • ma minimum 6-miesięczne doświadczenie zawodowe,

  • zna przepisy ustaw: Prawo wodne, Prawo budowlane, Prawo zamówień publicznych, o ochronie środowiska, Kodeks postępowania administracyjnego,

  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,

  • jest komunikatywny i potrafi współpracować w zespole,

  • dobrze organizuje pracę własną.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii środowiska, ochrony środowiska, budownictwa wodnego,

  • znajomość programu QuantumGis,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność redagowania tekstów urzędowych.

Oferujemy

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.

  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.

  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.

  • Pracę, która ma znaczenie.